+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Trabzon Bursa Ambar Taşımacılık

Bursa ambar şirketi olan firmamız Trabzon Anadolu yakası Tuzla Orhanlı ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Bursa ve tüm ilçelerine taşımaktadır. Samsun Bursa arası günlük ambar sevkiyatımız bulunmaktadır.

Bursa Ambar Trabzon

Bursa ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Bursa Samsun arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bursa Ambar Neler Taşır?

Bursa ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Bursa taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız Trabzon Bursa arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Bursa Ambar Trabzon

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Bursa ambar Trabzon Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır. Bursa ilçeleri İnegöl, Yenişehir, Kestel, Nilüfer, Orhangazi, Osmangazi, Gemlik, Kemalpaşa ve diğer tüm ilçelere ve köylere sevkiyatlarımız bulunmaktadır.

FİYAT AL