+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Bodrum Nakliyat Ambar Firması

Bodrum nakliyat ambar şirketi olan firmamız telefon irtibat numarası 0532 693 2145 İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Bodrum ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Bodrum Nakliyat Ambar İstanbul

Bodrum ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Bodrum İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bodrum Ambar Neler Taşır?

Bodrum ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Bodrum taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Bodrum arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Bodrum Ambar Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Bodrum ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Bodrum Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Bodrum ambar olarak Muğla tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça, Dalaman ve diğer tüm ilçelere gitmekteyiz.

FİYAT AL