+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Ankara Nakliyat Ambar Anadolu Yakası

Ankara ambar şirketi olan firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Ankara ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Ankara Ambar İstanbul

Ankara ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Ankara İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Ambar Neler Taşır?

Ankara ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Ankara taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Ankara arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Ankara Ambar Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Ankara ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Ankara Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Ankara ambar olarak Ankara tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Sincan, Akyurt, Kahramankazaz, Saray, Yenimalles, Ostim, İvedik, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Hasanoğlan, Çankaya, Temelli ve diğer tüm ilçelere sevkiyatlarımız ve buralardan alımlarımız vardır.

FİYAT AL