+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Konya Taşımacılık Kargo Anadolu Yakası

Konya ambar taşımacılık şirketi olan firmamız telefon numarası 0532 693 2145 İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Konya ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Konya KargonAnadolu Yakası

Konya ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Konya İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Konya Ambar Neler Taşır?

Konya ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Konya taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Konya arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Konya Ambar Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Konya ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Konya Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Konya ambar olarak Konya tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Meram, Mevlana, Ereğli, Akşehir, Beyşehir, Yunak, Karatay ve diğer ve diğer tüm ilçelere sevkiyatlarımız ve buralardan alımlarımız vardır.

FİYAT AL