+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Adana Talımacılık Kargo Anadolu Yakası

Adana taşımacılık şirketi olan firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Adana ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Adana Ambar İstanbul

Adana kargo firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Adana İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Adana Ambar Neler Taşır?

Adana kargo paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Adana taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Adana arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Adana Ambar Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Adana ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Adana Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Adana ambar olarak Adana tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Seyhan, Ceyhan, Yüreğir, Pozantı, Kozan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve diğer tüm ilçelere sevkiyatlarımız ve buralardan alımlarımız vardır.

FİYAT AL