+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Ankara Kargo Taşımacılık Ümraniye

Ankara kargo şirketi olan firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Ankara ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Ankara Taşımacılık İstanbul

Ankara kargo firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Ankara İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Taşımacılık Neler Taşır?

Ankara kargo paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Ankara kargo yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Ankara arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Ankara Taşımacılık Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Ankara kargo İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Ankara Taşımacılık Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Ankara kargo olarak Ankara tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Sincan, Akyurt, Kahramankazaz, Saray, Yenimalles, Ostim, İvedik, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Hasanoğlan, Çankaya, Temelli ve diğer tüm ilçelere sevkiyatlarımız ve buralardan alımlarımız vardır.

FİYAT AL