+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Balıkesir Nakliyat Ambarı Gebze

Balıkesir nakliyat şirketi olan firmamız Kocaeli Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Balıkesir ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Balıkesir Nakliyat Ambar Gebze

Balıkesir ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Balıkesir Kocaeli arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Balıkesir Ambar Neler Taşır?

Balıkesir ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Balıkesir taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Balıkesir arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Balıkesir Ambar Kocaeli İzmit Gebze

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Balıkesir ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Balıkesir Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Balıkesir ambar olarak Balıkesir tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Edremit, Ayvalık, İvrindi, 12 Eylül, Kepsut, Bandırma ve diğer tüm ilçelere gitmekteyiz.

FİYAT AL