+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

Antalya Nakliyat Kargo Firması

Antalya nakliyat şirketi olan firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Antalya ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Antalya Nakliyat İstanbul

Antalya nakliyat firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Antalya İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Nakliyat Neler Taşır?

Antalya lojistik paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Antalya taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Antalya arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Antalya Nakliyat Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Antalya lojistik İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Antalya Lojistik Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Antalya lojistik olarak Antalya tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Alanya, Manavgat, Akseki, Muratpaşa, Aksu, Finike, Elmalı, Serik, Kemer, Korkuteli ve diğer tüm ilçelere gitmekteyiz.

FİYAT AL