+905326934941
info@pratikkargo.net

Komple Parça Taşıma

İstanbul ve Kocaeli Çıkışlı 81 İl ve İlçe nakliyat ambar hizmeti

İstanbul Çankırı Nakliyat Ambar Tuzla Orhanlı

Çankırı ambar şirketi olan firmamız irtibat telefon numarası 0532 693 2145 İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze çıkışlı tüm yükleriniz Çankırı ve tüm ilçelerine taşımaktadır.

Çankırı Ambar İstanbul

Çankırı ambar firmamız adresten adrese yük taşıma hizmeti vermektedir. Çankırı İstanbul arası karşılıklı gidiş dönüş taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Çankırı Ambar Neler Taşır?

Çankırı ambar paletli, kolili, demir, sac, dökme , profil, makina vs. her tür ürün sevkiyatı yapmaktadır. Çankırı taşımacılık yük üstü nakliyelerinizde en hesaplı şekilde nakletmektedir.

Firmamız bünyesinde açık kasa ve kapalı kasa olmak üzere tır, kamyon, kamyonet, kırkayak ve panelvan nakliye araçlarımız İstanbul Çankırı arası karşılıklı günlük sevkiyatlarımız olmaktadır.

Çankırı Ambar Anadolu Yakası Tuzla Orhanlı

Ürünlerini firmamıza getirmek isteyen müşterilerimiz için Çankırı ambar İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orhanlı mahallesinde ambarlar sitesi içerisinde bulunmaktadır.

Çankırı Ambar Olaraka Gittiğimiz İlçeler

Çankırı ambar olarak Çankırı tüm ilçe ve bir çok köyüne sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Eskipazar, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta ve diğer tüm ilçelere sevkiyatlarımız ve buralardan alımlarımız vardır.

FİYAT AL